Beste scheidsrechters van jeugdwedstrijden,

Bijgaand ontvangen jullie het programma van de zaal waarbij jullie zijn ingedeeld als scheidsrechter bij jeugdwedstrijden.

We hebben zoveel mogelijk rekening gehouden met coaching en eigen wedstrijden.

Het KNKV heeft een nieuwe app beschikbaar gesteld die Sportlink gaat vervangen: KNKV Wedstrijdzaken. Deze app moet gebruikt worden om de stand in te geven van wedstrijden. Daarnaast zullen we jullie koppelen aan jullie wedstrijd zodat jullie deze wedstrijden ook in jullie eigen programma beschikbaar komt.

Het kan voorkomen dat jullie niet in staat zijn om een jeugdwedstrijd te leiden. We verwachten dat jullie dan zelf gaan ruilen cq vervanging regelen. Een wijziging graag doorgeven via jckvheerenveen@gmail.com of via app aan Jan Tiemersma op 0613013971. Wij zullen de nieuwe scheidsrechter koppelen in KNKV Wedstrijdzaken.

We rekenen op jullie medewerking en alvast veel succes bij het leiden van de jeugdwedstrijden.

Met sportieve groet

Jeugdcommissie KV Heerenveen

24-03-18 09:00 E-jeugd vj Heerenveen E1 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard E1 Veld Week 1b1K40 Jeroen Boonstra
31-03-18 12:40 A-jeugd Heerenveen A1 OWK A1 Veld Week 1aK40
31-03-18 11:40 C-jeugd vj Heerenveen C2 LDODK/Rinsma Modeplein C3 Veld Week 1aK40 Sander Visser
31-03-18 14:10 D-jeugd vj Heerenveen D1 DOS ’46 D1 Veld Week 1aK40
31-03-18 09:30 E-jeugd vj Heerenveen E3 SIOS (W) E3 Veld Week 1b2K40 Jitske Lanser
31-03-18 09:30 E-jeugd vj Heerenveen E4 Wordt Kwiek E2 Veld Week 1b1K40 Thomas Jensma
31-03-18 10:30 F-jeugd vj Heerenveen F1 Kinea F1 Veld Week 1b1K40 Marrit van Zwol
31-03-18 11:30 F-jeugd vj Heerenveen F3 WWMD F1 Veld Week 1b1K40 Nikkie Smit
11-04-18 19:30 Midweek veld vj Heerenveen MW1 TFS MW1 Veld Week 1aK40
14-04-18 14:30 Reserve Heerenveen 5 ASVD 3 Veld Week 1aK40
14-04-18 13:15 B-jeugd vj Heerenveen B1 ASVD B1 Veld Week 1aK40
14-04-18 12:00 B-jeugd vj Heerenveen B2 DTG B1 Veld Week 1aK40 Hinne Jan Kootstra
14-04-18 10:00 D-jeugd vj Heerenveen D2 HHV D1 Veld Week 1aK40 Geartsje Veenstra
14-04-18 11:00 D-jeugd vj Heerenveen D3 W̻z Handich D1 Veld Week 1aK40 Jos Achttien
14-04-18 09:00 D-jeugd vj Heerenveen D4 Westergo D1 Veld Week 1aK40 Jeffrey Regts
14-04-18 12:00 E-jeugd vj Heerenveen E2 Flamingo’s E1 Veld Week 1b1K40 Johan Koehoorn
14-04-18 11:00 E-jeugd vj Heerenveen E5 Westergo E1 Veld Week 1b1K40 Amber Veninga
14-04-18 10:00 F-jeugd vj Heerenveen F2 Lemmer F1 Veld Week 1b1K40 Tessa Veninga
15-04-18 11:00 Reserve Heerenveen 4 DOS ’46 4 Veld Week 1aK40
21-04-18 15:30 Standaard Heerenveen 1 OWK 1 Veld Week 1aK40
21-04-18 14:00 Reserve Heerenveen 2 SCO 3 Veld Week 1aK40
21-04-18 12:30 Reserve Heerenveen 3 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard 3 Veld Week 1aK40
21-04-18 11:00 A-jeugd Heerenveen A1 LDODK/Rinsma Modeplein A2 Veld Week 1aK40
21-04-18 10:00 B-jeugd vj Heerenveen B2 LDODK/Rinsma Modeplein B3 Veld Week 3aK40 Simon Hoekstra
21-04-18 11:15 C-jeugd Heerenveen C1 Spirit C1 Veld Week 3aK40
21-04-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E1 LDODK/Rinsma Modeplein E1 Veld Week 1aK40 Manon voor in ’t Holt
21-04-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E2 DTS (S) E1 Veld Week 1aK40 Jelmer Boersma
21-04-18 09:00 E-jeugd vj Heerenveen E4 SCO E4 Veld Week 1aK40 Lotte de Boer
21-04-18 09:00 F-jeugd vj Heerenveen F2 Harich F1 Veld Week 1aK40 Kirsten Emmelkamp
21-04-18 12:00 F-jeugd vj Heerenveen F3 LDODK/Rinsma Modeplein F3 Veld Week 2K24 Sanna Bron
25-04-18 18:30 D-jeugd vj Heerenveen D3 WWC D1 Veld Week 4aK40 Christine Teijema
25-04-18 19:30 Midweek veld vj Heerenveen MW1 Harich MW1 Veld Week 1aK40
28-04-18 15:30 Standaard Heerenveen 1 De WÌ¢lden 1 Veld Week 1aK40
28-04-18 14:00 Reserve Heerenveen 2 De WÌ¢lden 2 Veld Week 1aK40
28-04-18 12:30 Reserve Heerenveen 3 De WÌ¢lden 4 Veld Week 1aK40
28-04-18 11:00 A-jeugd Heerenveen A1 Nic./Hoogkerk A1 Veld Week 1aK40
28-04-18 10:00 C-jeugd Heerenveen C1 DOS ’46 C1 Veld Week 1aK40
12-05-18 15:30 Standaard Heerenveen 1 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard 1 Veld Week 1aK40
12-05-18 14:00 Reserve Heerenveen 2 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard 2 Veld Week 1aK40
12-05-18 12:30 Reserve Heerenveen 3 DOS Kampen/Veltman 3 Veld Week 1aK40
12-05-18 11:00 A-jeugd Heerenveen A1 Drachten/Van der Wiel A2 Veld Week 1aK40
12-05-18 11:45 B-jeugd vj Heerenveen B1 Hoogkerk/Nic. B1 Veld Week 3aK40
12-05-18 10:45 C-jeugd Heerenveen C1 LDODK/Rinsma Modeplein C1 Veld Week 3aK40
12-05-18 09:45 C-jeugd vj Heerenveen C2 DTS (S) C1 Veld Week 3aK40 Hinne Jan Kootstra
12-05-18 10:00 D-jeugd vj Heerenveen D1 LDODK/Rinsma Modeplein D1 Veld Week 4aK40
12-05-18 11:00 D-jeugd vj Heerenveen D2 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard D1 Veld Week 4aK40 Walco Weening
12-05-18 10:00 D-jeugd vj Heerenveen D4 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard D3 Veld Week 1aK40 Sjors Keij
12-05-18 09:00 E-jeugd vj Heerenveen E3 Spannum E1 Veld Week 1aK40 Judith Herbrink
12-05-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E5 Harich E1 Veld Week 1b1K40 Evelyn Zoetendal
12-05-18 09:00 F-jeugd vj Heerenveen F1 Lintjo F1 Veld Week 1b1K40 Melissa van den Belt
13-05-18 11:00 Reserve Heerenveen 4 LDODK/Rinsma Modeplein 4 Veld Week 1aK40
16-05-18 19:30 Midweek veld vj Heerenveen MW1 Wordt Kwiek MW1 Veld Week 1aK40
26-05-18 15:30 Reserve Heerenveen 5 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard 5 Veld Week 1aK40
26-05-18 14:15 B-jeugd vj Heerenveen B1 DOS Kampen/Veltman B1 Veld Week 1aK40
26-05-18 13:00 B-jeugd vj Heerenveen B2 Wordt Kwiek B1 Veld Week 1aK40 Marcel van Dam
26-05-18 12:00 C-jeugd vj Heerenveen C2 Drachten/Van der Wiel C2 Veld Week 1aK40 Jan Jakkele de Beer
26-05-18 10:00 D-jeugd vj Heerenveen D2 Wordt Kwiek D1 Veld Week 1aK40 Marcel van Dam
26-05-18 11:00 D-jeugd vj Heerenveen D3 Mid-Frysl̢n/Jansma Burdaard D2 Veld Week 1aK40 Wim de Jager
26-05-18 09:00 D-jeugd vj Heerenveen D4 Lemmer D1 Veld Week 1aK40 Geartsje Veenstra
26-05-18 11:00 E-jeugd vj Heerenveen E2 Drachten/Van der Wiel E1 Veld Week 1b1K40 Jelmer Boersma
26-05-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E5 DTG E1 Veld Week 1b1K40 Marre Slikkerveer
26-05-18 09:00 F-jeugd vj Heerenveen F2 Emmeloord F1 Veld Week 1b1K40 Marjan Hof
02-06-18 15:30 Standaard Heerenveen 1 Wit-Blauw/Green Organics 1 Veld Week 1aK40
02-06-18 14:00 Reserve Heerenveen 2 Nic. 4 Veld Week 1aK40
02-06-18 12:30 Reserve Heerenveen 3 Wit-Blauw/Green Organics 2 Veld Week 1aK40
02-06-18 11:00 A-jeugd Heerenveen A1 Invicta/Frigro/Harkema A1 Veld Week 1aK40
02-06-18 11:00 C-jeugd Heerenveen C1 SKF C1 Veld Week 3aK40
02-06-18 12:00 D-jeugd vj Heerenveen D1 Amicitia D1 Veld Week 3aK40
02-06-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E1 W̻z Warber en Fluch E1 Veld Week 1b1K40 Nienke Kromkamp
02-06-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E3 SCO E1 Veld Week 1aK40 Lisanne van der Hoek
02-06-18 10:00 E-jeugd vj Heerenveen E4 Harich E2 Veld Week 1aK40 Kirsten Slingerland
02-06-18 09:00 F-jeugd vj Heerenveen F1 SIOS (W) F2 Veld Week 1aK40 Kim Doosje
02-06-18 09:00 F-jeugd vj Heerenveen F3 Harich F2 Veld Week 1b1K40 Marten van der Schaaf