Beste scheidsrechters van jeugdwedstrijden,

Bijgaand ontvangen jullie het programma waarbij jullie zijn ingedeeld als scheidsrechter bij jeugdwedstrijden. We houden hierbij zoveel mogelijk rekening met coaching en eigen wedstrijden.

Het kan voorkomen dat jullie niet in staat zijn om een jeugdwedstrijd te leiden. We verwachten dat jullie dan zelf gaan ruilen cq vervanging regelen. Een wijziging graag doorgeven via jckvheerenveen@gmail.com of via app aan Ilse de Jager – Bonnema (06 83531516). Wij zullen de nieuwe scheidsrechter koppelen in KNKV Wedstrijdzaken.

We rekenen op jullie medewerking en alvast veel succes bij het leiden van de jeugdwedstrijden.

Met sportieve groet

Jeugdcommissie KV Heerenveen

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
07-09-19 15:15 Reserve Heerenveen 3 Juventa 2
07-09-19 13:45 Reserve Heerenveen 4 Leeuwarden 2
07-09-19 12:20 B-jeugd nj Heerenveen B2 DOS ’46 B3 Marcel van Dam
07-09-19 11:10 C-jeugd Heerenveen C1 LDODK/Rinsma Modeplein C1
07-09-19 10:00 C-jeugd nj Heerenveen C2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Simon Hoekstra
07-09-19 10:00 E-jeugd nj Heerenveen E1 SIOS/Jumbo Wolvega E2 Marjan Hof
07-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E2 Harich E1 Lisa Bos
07-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E3 Flamingo’s E5 Minke Durge
07-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E4 Emmeloord E1 Ylse van der Hoek
11-09-19 20:00 Midweek veld nj Heerenveen MW1 Emmeloord MW1
14-09-19 15:30 Standaard Heerenveen 1 SCO 1
14-09-19 14:00 Reserve Heerenveen 2 AVO 2
14-09-19 12:30 A-jeugd Heerenveen A1 AVO A2
14-09-19 11:10 B-jeugd nj Heerenveen B1 Dindoa B1
14-09-19 10:10 C-jeugd nj Heerenveen C3 Samen Een C1 Sander Visser
14-09-19 10:00 D-jeugd nj Heerenveen D1 AVO D1
14-09-19 09:00 D-jeugd nj Heerenveen D2 SIOS/Jumbo Wolvega D2 Kirsten Welling
14-09-19 09:00 D-jeugd nj Heerenveen D3 LDODK/Rinsma Modeplein D2 Evelyn Zoetendal
14-09-19 10:00 F-jeugd nj Heerenveen F1 Harich F1 Marieke Mozes
14-09-19 09:00 F-jeugd nj Heerenveen F2 Pallas ’08 F1 Sanna Bron
21-09-19 15:15 Reserve Heerenveen 3 Invicta/Frigro 2
21-09-19 13:45 Reserve Heerenveen 4 WSS 3
21-09-19 12:20 B-jeugd nj Heerenveen B2 SCO B1 Walco Weening
21-09-19 11:10 C-jeugd Heerenveen C1 ASVD C1
21-09-19 10:00 D-jeugd nj Heerenveen D1 LDODK/Rinsma Modeplein D1
21-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 Marrit van Zwol
21-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E4 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6 Tessa Veninga
21-09-19 09:00 F-jeugd nj Heerenveen F1 De Waterpoort F1 Kim Doosje
25-09-19 20:00 Midweek veld nj Heerenveen MW1 Westergo MW1
28-09-19 13:40 Reserve Heerenveen 3 CSL 2
28-09-19 10:00 B-jeugd nj Heerenveen B1 ASVD B1
28-09-19 12:30 C-jeugd nj Heerenveen C2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 Evelyn Zoetendal
28-09-19 11:25 C-jeugd nj Heerenveen C3 KIOS (R) C1 Walco Weening
28-09-19 11:00 D-jeugd nj Heerenveen D2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2 Gjalt Hoekstra
28-09-19 10:00 D-jeugd nj Heerenveen D3 CSL D2 Jos Achttien
28-09-19 10:00 E-jeugd nj Heerenveen E1 SCO E1 Suzan Barendregt
28-09-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E3 Wordt Kwiek E1 Femke Miedema
28-09-19 09:00 F-jeugd nj Heerenveen F2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 Floor Jaasma
05-10-19 15:30 Standaard Heerenveen 1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1
05-10-19 14:00 Reserve Heerenveen 2 ROG 2
05-10-19 17:00 Reserve Heerenveen 4 TFS 2
05-10-19 12:30 A-jeugd Heerenveen A1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1
05-10-19 11:10 B-jeugd nj Heerenveen B1 Exakwa B1
05-10-19 10:05 C-jeugd Heerenveen C1 Dindoa C1
05-10-19 11:20 C-jeugd nj Heerenveen C3 DOS ’46 C4 Auke Rijpkema
05-10-19 10:10 D-jeugd nj Heerenveen D1 NKC ’51 D1
05-10-19 09:00 D-jeugd nj Heerenveen D2 Harich D1 Tjserk Talman
05-10-19 09:00 D-jeugd nj Heerenveen D3 Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden D1 Gjalt Hoekstra
05-10-19 09:00 F-jeugd nj Heerenveen F1 Westergo F1 Judith Herbrink
05-10-19 09:00 F-jeugd nj Heerenveen F2 LDODK/Rinsma Modeplein F2 Kirsten Slingerland
12-10-19 14:00 Reserve Heerenveen 3 Drachten/Van der Wiel 4
12-10-19 12:30 Reserve Heerenveen 4 DOW/Wêz Handich 3
12-10-19 11:10 B-jeugd nj Heerenveen B2 Noveas B1 Geartsje Veenstra
12-10-19 10:00 C-jeugd nj Heerenveen C2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Nick Oost
12-10-19 10:00 E-jeugd nj Heerenveen E1 Lintjo E2 Jos Achttien
12-10-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E2 WWC E1 Jeffrey Regts
12-10-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2 Lisanne van der Hoek
12-10-19 09:00 E-jeugd nj Heerenveen E4 De Waterpoort E3 Gerrit Rijpkema
16-10-19 20:00 Midweek veld nj Heerenveen MW1 Harich MW1
19-10-19 15:30 Standaard Heerenveen 1 Meervogels/Física 1
19-10-19 14:00 Reserve Heerenveen 2 De Hoeve/Due Amici Fitness 2
19-10-19 12:30 A-jeugd Heerenveen A1 DTS (S) A1
19-10-19 11:15 C-jeugd Heerenveen C1 DOS ’46 C1
26-10-19 15:30 Standaard Heerenveen 1 Wageningen 1
26-10-19 14:00 Reserve Heerenveen 2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
26-10-19 12:30 A-jeugd Heerenveen A1 CSL A1