Vorige week is onderstaand bericht via de mail verspreid. Van de jeugdleden of personen waarvan we geen mailadres hebben zijn de ouders/verzorgers/partners geïnformeerd. Hierbij ook via de website en Facebook, voor de zekerheid. Zeg het voort!

Hierbij ontvangen jullie het overzicht van alle wedstrijden + scheidsrechters. De indeling is gesorteerd op alfabetische volgorde. De eerste wedstrijden starten om 14.15 uur. We verwachten jullie om 13.45 uur voor de briefing. Zorg dat je op tijd bent en vergeet je fluitje niet 🙂
@alle ouders en/of partners die deze mail krijgen; zorgen jullie er voor dat jullie kinderen en/of partners op de hoogte zijn?

We zijn ontzettende blij met jullie inzet; zonder jullie geen toernooi. Alvast heel erg bedankt, veel plezier en succes.

De Schoolkorfbal Commissie

2 14.30-14.45 De Roerganger 2 Slingertouw 4 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Alle Welling
4 15.00-15.15 De Roerganger 2 De Burcht 2 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Alle Welling
6 15.30-15.45 De Hoeksteen 3 Slingertouw 4 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Alle Welling
8 16.00-16.15 Slingertouw 4 De Burcht 2 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Alle Welling
10 16.30-16.45 Slingertouw 4 De Buitenkans 1 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Alle Welling
1 14.15-14.30 Het Vogelnest 1 De Roerganger 1 Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Amber Klaren
3 14.45-15.00 Ekke de Haanschool 1* De Roerganger 1 Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Amber Klaren
5 15.15-15.30 Het Vogelnest 1 Ekke de Haanschool 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Amber Klaren
7 15.45-16.00 Ekke de Haanschool 1* De Optimist 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Amber Klaren
9 16.15-16.30 De Roerganger 1 De Optimist 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Amber Klaren
2 14.30-14.45 Albertina Agnesschool 4 De Roerganger 2 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Anyke Kramer
4 15.00-15.15 Albertina Agnesschool 4 Van Maasdijkschool 1 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Anyke Kramer
6 15.30-15.45 Ekke de Haanschool 2 De Roerganger 2 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Anyke Kramer
8 16.00-16.15 De Roerganger 2 Van Maasdijkschool 1 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Anyke Kramer
10 16.30-16.45 De Roerganger 2 De Buitenkans 1 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Anyke Kramer
2 14.30-14.45 Sint Jozefschool 2 Van Maasdijkschool 2 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Arjan Kloetstra
3 14.45-15.00 Ekke de Haanschool 2 Slingertouw 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Arjan Kloetstra
4 15.00-15.15 Sint Jozefschool 2 Slingertouw 6 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Arjan Kloetstra
6 15.30-15.45 De Burcht 4 Van Maasdijkschool 2 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Arjan Kloetstra
8 16.00-16.15 Van Maasdijkschool 2 Slingertouw 6 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Arjan Kloetstra
10 16.30-16.45 Van Maasdijkschool 2 De Hoeksteen 1 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Arjan Kloetstra
1 14.15-14.30 Route0513 3 Van Maasdijkschool 2 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Boris Geertsema
3 14.45-15.00 De Burcht 1 Van Maasdijkschool 2 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Boris Geertsema
5 15.15-15.30 Route0513 3 De Burcht 1 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Boris Geertsema
7 15.45-16.00 De Burcht 1 Ekke de Haanschool 4 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Boris Geertsema
9 16.15-16.30 Van Maasdijkschool 2 Ekke de Haanschool 4 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Boris Geertsema
1 14.15-14.30 De Buitenkans 2 Van Maasdijkschool 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Brian Guijt
3 14.45-15.00 De Roerganger 3 Van Maasdijkschool 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Brian Guijt
5 15.15-15.30 De Buitenkans 2 De Roerganger 3 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Brian Guijt
7 15.45-16.00 De Roerganger 3 Slingertouw 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Brian Guijt
9 16.15-16.30 Van Maasdijkschool 2 Slingertouw 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Brian Guijt
1 14.15-14.30 Albertina Agnesschool 1 Het Kompas 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Chiara de Vries
3 14.45-15.00 Slingertouw 1* Het Kompas 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Chiara de Vries
5 15.15-15.30 Albertina Agnesschool 1 Slingertouw 1* Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Chiara de Vries
7 15.45-16.00 Slingertouw 1* De Roerganger 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Chiara de Vries
9 16.15-16.30 Het Kompas 1 De Roerganger 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Chiara de Vries
2 14.30-14.45 De Optimist 1* Ekke de Haanschool 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Daniel Feenstra
4 15.00-15.15 De Optimist 1* Slingertouw 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Daniel Feenstra
6 15.30-15.45 Route0513 1* Ekke de Haanschool 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Daniel Feenstra
8 16.00-16.15 Ekke de Haanschool 1* Slingertouw 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Daniel Feenstra
10 16.30-16.45 Ekke de Haanschool 1* Albertina Agnesschool 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Daniel Feenstra
2 14.30-14.45 De Optimist 1* Slingertouw 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Danique Klaren
4 15.00-15.15 De Optimist 1* Het Vogelnest 1 Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Danique Klaren
6 15.30-15.45 De Roerganger 1 Slingertouw 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Danique Klaren
8 16.00-16.15 Slingertouw 1* Het Vogelnest 1 Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Danique Klaren
10 16.30-16.45 Slingertouw 1* Ekke de Haanschool 1* Veld 5 Groep 5/6 Poule 1 – 5 (PSK) Danique Klaren
2 14.30-14.45 Van Maasdijkschool 3 De Burcht 2 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Emma Lanser
4 15.00-15.15 Van Maasdijkschool 3 Het Kompas 1 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Emma Lanser
6 15.30-15.45 Route0513 4 De Burcht 2 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Emma Lanser
8 16.00-16.15 De Burcht 2 Het Kompas 1 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Emma Lanser
10 16.30-16.45 De Burcht 2 De Roerganger 3 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Emma Lanser
1 14.15-14.30 De Roerganger 4 De Burcht 3 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Evert Meindertsma
3 14.45-15.00 De Hoeksteen 1 De Burcht 3 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Evert Meindertsma
5 15.15-15.30 De Roerganger 4 De Hoeksteen 1 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Evert Meindertsma
7 15.45-16.00 De Hoeksteen 1 Albertina Agnesschool 1 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Evert Meindertsma
9 16.15-16.30 De Burcht 3 Albertina Agnesschool 1 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Evert Meindertsma
1 14.15-14.30 Van Maasdijkschool 1 Albertina Agnesschool 3 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Femke v/d Hoek
3 14.45-15.00 De Buitenkans 1 Albertina Agnesschool 3 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Femke v/d Hoek
5 15.15-15.30 Van Maasdijkschool 1 De Buitenkans 1 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Femke v/d Hoek
7 15.45-16.00 De Buitenkans 1 De Roerganger 5 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Femke v/d Hoek
9 16.15-16.30 Albertina Agnesschool 3 De Roerganger 5 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Femke v/d Hoek
1 14.15-14.30 De Burcht 2 De Hoeksteen 3 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Henk Oenema
3 14.45-15.00 De Buitenkans 1 De Hoeksteen 3 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Henk Oenema
5 15.15-15.30 De Burcht 2 De Buitenkans 1 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Henk Oenema
7 15.45-16.00 De Buitenkans 1 De Roerganger 2 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Henk Oenema
9 16.15-16.30 De Hoeksteen 3 De Roerganger 2 Veld 18 Groep 7/8 Poule 7 – 18 Henk Oenema
1 14.15-14.30 Van Maasdijkschool 1 Sint Jozefschool 1 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Jelmer Boersma
2 14.30-14.45 Albertina Agnesschool 1 Van Maasdijkschool 4 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Jelmer Boersma
3 14.45-15.00 Slingertouw 5 Sint Jozefschool 1 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Jelmer Boersma
5 15.15-15.30 Van Maasdijkschool 1 Slingertouw 5 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Jelmer Boersma
7 15.45-16.00 Slingertouw 5 De Burcht 3 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Jelmer Boersma
9 16.15-16.30 Sint Jozefschool 1 De Burcht 3 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Jelmer Boersma
2 14.30-14.45 Route0513 2 De Hoeksteen 4 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
4 15.00-15.15 Route0513 2 Albertina Agnesschool 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
5 15.15-15.30 Albertina Agnesschool 2 Ekke de Haanschool 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
6 15.30-15.45 Slingertouw 2 De Hoeksteen 4 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
8 16.00-16.15 De Hoeksteen 4 Albertina Agnesschool 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
10 16.30-16.45 De Hoeksteen 4 Ekke de Haanschool 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Jeroen v/d Laan
6 15.30-15.45 De Burcht 3 Van Maasdijkschool 4 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Johan Pool
8 16.00-16.15 Van Maasdijkschool 4 De Roerganger 4 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Johan Pool
9 16.15-16.30 Slingertouw 2 Route0513 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Johan Pool
1 14.15-14.30 Het Vogelnest 2 De Roerganger 1 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Jorke Visser
3 14.45-15.00 De Burcht 5 De Roerganger 1 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Jorke Visser
5 15.15-15.30 Het Vogelnest 2 De Burcht 5 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Jorke Visser
7 15.45-16.00 De Burcht 5 Slingertouw 3 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Jorke Visser
9 16.15-16.30 De Roerganger 1 Slingertouw 3 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Jorke Visser
1 14.15-14.30 De Hoeksteen 2 Slingertouw 7 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Kirsten Slingerland
3 14.45-15.00 Het Vogelnest 1 Slingertouw 7 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Kirsten Slingerland
5 15.15-15.30 De Hoeksteen 2 Het Vogelnest 1 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Kirsten Slingerland
7 15.45-16.00 Het Vogelnest 1 Van Maasdijkschool 3 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Kirsten Slingerland
9 16.15-16.30 Slingertouw 7 Van Maasdijkschool 3 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Kirsten Slingerland
10 16.30-16.45 Van Maasdijkschool 4 De Hoeksteen 1 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Kirsten Slingerland
2 14.30-14.45 Slingertouw 3 Route0513 3 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Kirsten Welling
4 15.00-15.15 Slingertouw 3 Het Vogelnest 2 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Kirsten Welling
6 15.30-15.45 De Roerganger 1 Route0513 3 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Kirsten Welling
7 15.45-16.00 Ekke de Haanschool 2 Route0513 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Kirsten Welling
8 16.00-16.15 Route0513 3 Het Vogelnest 2 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Kirsten Welling
10 16.30-16.45 Route0513 3 De Burcht 5 Veld 17 Groep 7/8 Poule 6 – 17 Kirsten Welling
2 14.30-14.45 De Roerganger 5 Het Vogelnest 3 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Lauren Blank
4 15.00-15.15 De Roerganger 5 Van Maasdijkschool 1 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Lauren Blank
6 15.30-15.45 Albertina Agnesschool 3 Het Vogelnest 3 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Lauren Blank
8 16.00-16.15 Het Vogelnest 3 Van Maasdijkschool 1 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Lauren Blank
10 16.30-16.45 Het Vogelnest 3 De Buitenkans 1 Veld 6 Groep 5/6 Poule 2 – 6 Lauren Blank
1 14.15-14.30 Het Kompas 1 Route0513 4 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Layka Kerkhof
3 14.45-15.00 De Roerganger 3 Route0513 4 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Layka Kerkhof
5 15.15-15.30 Het Kompas 1 De Roerganger 3 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Layka Kerkhof
7 15.45-16.00 De Roerganger 3 Van Maasdijkschool 3 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Layka Kerkhof
9 16.15-16.30 Route0513 4 Van Maasdijkschool 3 Veld 8 Groep 5/6 Poule 4 – 8 Layka Kerkhof
1 14.15-14.30 Het Kompas 2 Albertina Agnesschool 5 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Lieuwe v/d Hoek
3 14.45-15.00 Albertina Agnesschool 3 Albertina Agnesschool 5 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Lieuwe v/d Hoek
5 15.15-15.30 Het Kompas 2 Albertina Agnesschool 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Lieuwe v/d Hoek
7 15.45-16.00 Albertina Agnesschool 3 Van Maasdijkschool 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Lieuwe v/d Hoek
9 16.15-16.30 Albertina Agnesschool 5 Van Maasdijkschool 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Lieuwe v/d Hoek
1 14.15-14.30 Slingertouw 3 Ekke de Haanschool 3 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Maria v/d Hoek
3 14.45-15.00 Route0513 2 Ekke de Haanschool 3 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Maria v/d Hoek
5 15.15-15.30 Slingertouw 3 Route0513 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Maria v/d Hoek
7 15.45-16.00 Route0513 2 De Hoeksteen 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Maria v/d Hoek
9 16.15-16.30 Ekke de Haanschool 3 De Hoeksteen 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Maria v/d Hoek
1 14.15-14.30 Ekke de Haanschool 2 Het Vogelnest 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Matthijs Draaisma
3 14.45-15.00 Slingertouw 2 Het Vogelnest 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Matthijs Draaisma
5 15.15-15.30 Ekke de Haanschool 2 Slingertouw 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Matthijs Draaisma
7 15.45-16.00 Slingertouw 2 De Roerganger 6 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Matthijs Draaisma
9 16.15-16.30 Het Vogelnest 2 De Roerganger 6 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Matthijs Draaisma
2 14.30-14.45 De Roerganger 6 Route0513 1 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Mees Koopman
4 15.00-15.15 De Roerganger 6 Ekke de Haanschool 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Mees Koopman
6 15.30-15.45 Het Vogelnest 2 Route0513 1 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Mees Koopman
8 16.00-16.15 Route0513 1 Ekke de Haanschool 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Mees Koopman
10 16.30-16.45 Route0513 1 Slingertouw 2 Veld 10 Groep 5/6 Poule 6 – 10 Mees Koopman
2 14.30-14.45 De Hoeksteen 2 Albertina Agnesschool 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Miranda Bergsma
4 15.00-15.15 De Hoeksteen 2 Slingertouw 3 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Miranda Bergsma
6 15.30-15.45 Ekke de Haanschool 3 Albertina Agnesschool 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Miranda Bergsma
8 16.00-16.15 Albertina Agnesschool 2 Slingertouw 3 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Miranda Bergsma
10 16.30-16.45 Albertina Agnesschool 2 Route0513 2 Veld 11 Groep 5/6 Poule 7 – 11 Miranda Bergsma
1 14.15-14.30 Albertina Agnesschool 2 Slingertouw 2 Veld 16 Groep 7/8 Poule 5 – 16 Nikkie Smit
2 14.30-14.45 Van Maasdijkschool 3 De Burcht 1 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Nikkie Smit
4 15.00-15.15 Van Maasdijkschool 3 De Hoeksteen 2 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Nikkie Smit
6 15.30-15.45 Slingertouw 7 De Burcht 1 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Nikkie Smit
8 16.00-16.15 De Burcht 1 De Hoeksteen 2 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Nikkie Smit
10 16.30-16.45 De Burcht 1 Het Vogelnest 1 Veld 15 Groep 7/8 Poule 4 – 15 Nikkie Smit
2 14.30-14.45 Ekke de Haanschool 4 De Roerganger 2 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Pepijn Harends
4 15.00-15.15 Ekke de Haanschool 4 Route0513 3 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Pepijn Harends
6 15.30-15.45 Van Maasdijkschool 2 De Roerganger 2 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Pepijn Harends
8 16.00-16.15 De Roerganger 2 Route0513 3 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Pepijn Harends
10 16.30-16.45 De Roerganger 2 De Burcht 1 Veld 7 Groep 5/6 Poule 3 – 7 Pepijn Harends
2 14.30-14.45 De Roerganger 1 Ekke de Haanschool 1* Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Raisa Geertsema
4 15.00-15.15 De Roerganger 1 Albertina Agnesschool 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Raisa Geertsema
6 15.30-15.45 Het Kompas 1 Ekke de Haanschool 1* Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Raisa Geertsema
8 16.00-16.15 Ekke de Haanschool 1* Albertina Agnesschool 1 Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Raisa Geertsema
10 16.30-16.45 Ekke de Haanschool 1* Slingertouw 1* Veld 1 Groep 3/4 Poule 1 – 1 (PSK) Raisa Geertsema
2 14.30-14.45 Van Maasdijkschool 3 Slingertouw 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Sietse Pool
4 15.00-15.15 Van Maasdijkschool 3 Het Kompas 2 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Sietse Pool
6 15.30-15.45 Albertina Agnesschool 5 Slingertouw 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Sietse Pool
8 16.00-16.15 Slingertouw 3 Het Kompas 2 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Sietse Pool
10 16.30-16.45 Slingertouw 3 Albertina Agnesschool 3 Veld 4 Groep 3/4 Poule 4 – 4 Sietse Pool
2 14.30-14.45 De Burcht 3 De Roerganger 3 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Sjoerd de Jong
4 15.00-15.15 De Burcht 3 Van Maasdijkschool 1 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Sjoerd de Jong
6 15.30-15.45 Sint Jozefschool 1 De Roerganger 3 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Sjoerd de Jong
8 16.00-16.15 De Roerganger 3 Van Maasdijkschool 1 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Sjoerd de Jong
10 16.30-16.45 De Roerganger 3 Slingertouw 5 Veld 13 Groep 7/8 Poule 2 – 13 Sjoerd de Jong
1 14.15-14.30 Slingertouw 6 De Burcht 4 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Sytze Jan Geertsema
3 14.45-15.00 De Hoeksteen 1 De Burcht 4 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Sytze Jan Geertsema
4 15.00-15.15 Albertina Agnesschool 1 De Roerganger 4 Veld 9 Groep 5/6 Poule 5 – 9 Sytze Jan Geertsema
5 15.15-15.30 Slingertouw 6 De Hoeksteen 1 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Sytze Jan Geertsema
7 15.45-16.00 De Hoeksteen 1 Sint Jozefschool 2 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Sytze Jan Geertsema
9 16.15-16.30 De Burcht 4 Sint Jozefschool 2 Veld 14 Groep 7/8 Poule 3 – 14 Sytze Jan Geertsema
1 14.15-14.30 Van Maasdijkschool 1 Ekke de Haanschool 2 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Tess Guldemond
3 14.45-15.00 De Buitenkans 1 Ekke de Haanschool 2 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Tess Guldemond
5 15.15-15.30 Van Maasdijkschool 1 De Buitenkans 1 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Tess Guldemond
7 15.45-16.00 De Buitenkans 1 Albertina Agnesschool 4 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Tess Guldemond
9 16.15-16.30 Ekke de Haanschool 2 Albertina Agnesschool 4 Veld 2 Groep 3/4 Poule 2 – 2 Tess Guldemond
2 14.30-14.45 Slingertouw 2 Albertina Agnesschool 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Ties Lok
4 15.00-15.15 Slingertouw 2 De Buitenkans 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Ties Lok
6 15.30-15.45 Van Maasdijkschool 2 Albertina Agnesschool 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Ties Lok
8 16.00-16.15 Albertina Agnesschool 2 De Buitenkans 2 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Ties Lok
10 16.30-16.45 Albertina Agnesschool 2 De Roerganger 3 Veld 3 Groep 3/4 Poule 3 – 3 Ties Lok
1 14.15-14.30 Slingertouw 1* Route0513 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Wessel Boersma
3 14.45-15.00 Albertina Agnesschool 1* Route0513 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Wessel Boersma
5 15.15-15.30 Slingertouw 1* Albertina Agnesschool 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Wessel Boersma
7 15.45-16.00 Albertina Agnesschool 1* De Optimist 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Wessel Boersma
9 16.15-16.30 Route0513 1* De Optimist 1* Veld 12 Groep 7/8 Poule 1 – 12 (PSK) Wessel Boersma