Vorige week is onderstaand bericht via de mail verspreid. Van de jeugdleden of personen waarvan we geen mailadres hebben zijn de ouders/verzorgers/partners geïnformeerd. Hierbij ook via de website en Facebook, voor de zekerheid. Zeg het voort!
Hierbij ontvangen jullie het overzicht van alle wedstrijden + scheidsrechters. De indeling is gesorteerd op alfabetische volgorde. De eerste wedstrijden starten om 14.15 uur. We verwachten jullie om 13.45 uur voor de briefing. Zorg dat je op tijd bent en vergeet je fluitje niet ?
@alle ouders en/of partners die deze mail krijgen; zorgen jullie er voor dat jullie kinderen en/of partners op de hoogte zijn?
We zijn ontzettende blij met jullie inzet; zonder jullie geen toernooi. Alvast heel erg bedankt, veel plezier en succes.
De Schoolkorfbal Commissie
2 | 14.30-14.45 | De Roerganger 2 | Slingertouw 4 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Alle Welling | |||
4 | 15.00-15.15 | De Roerganger 2 | De Burcht 2 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Alle Welling | |||
6 | 15.30-15.45 | De Hoeksteen 3 | Slingertouw 4 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Alle Welling | |||
8 | 16.00-16.15 | Slingertouw 4 | De Burcht 2 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Alle Welling | |||
10 | 16.30-16.45 | Slingertouw 4 | De Buitenkans 1 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Alle Welling | |||
1 | 14.15-14.30 | Het Vogelnest 1 | De Roerganger 1 | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Amber Klaren | |||
3 | 14.45-15.00 | Ekke de Haanschool 1* | De Roerganger 1 | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Amber Klaren | |||
5 | 15.15-15.30 | Het Vogelnest 1 | Ekke de Haanschool 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Amber Klaren | |||
7 | 15.45-16.00 | Ekke de Haanschool 1* | De Optimist 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Amber Klaren | |||
9 | 16.15-16.30 | De Roerganger 1 | De Optimist 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Amber Klaren | |||
2 | 14.30-14.45 | Albertina Agnesschool 4 | De Roerganger 2 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Anyke Kramer | |||
4 | 15.00-15.15 | Albertina Agnesschool 4 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Anyke Kramer | |||
6 | 15.30-15.45 | Ekke de Haanschool 2 | De Roerganger 2 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Anyke Kramer | |||
8 | 16.00-16.15 | De Roerganger 2 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Anyke Kramer | |||
10 | 16.30-16.45 | De Roerganger 2 | De Buitenkans 1 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Anyke Kramer | |||
2 | 14.30-14.45 | Sint Jozefschool 2 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Arjan Kloetstra | |||
3 | 14.45-15.00 | Ekke de Haanschool 2 | Slingertouw 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Arjan Kloetstra | |||
4 | 15.00-15.15 | Sint Jozefschool 2 | Slingertouw 6 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Arjan Kloetstra | |||
6 | 15.30-15.45 | De Burcht 4 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Arjan Kloetstra | |||
8 | 16.00-16.15 | Van Maasdijkschool 2 | Slingertouw 6 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Arjan Kloetstra | |||
10 | 16.30-16.45 | Van Maasdijkschool 2 | De Hoeksteen 1 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Arjan Kloetstra | |||
1 | 14.15-14.30 | Route0513 3 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Boris Geertsema | |||
3 | 14.45-15.00 | De Burcht 1 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Boris Geertsema | |||
5 | 15.15-15.30 | Route0513 3 | De Burcht 1 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Boris Geertsema | |||
7 | 15.45-16.00 | De Burcht 1 | Ekke de Haanschool 4 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Boris Geertsema | |||
9 | 16.15-16.30 | Van Maasdijkschool 2 | Ekke de Haanschool 4 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Boris Geertsema | |||
1 | 14.15-14.30 | De Buitenkans 2 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Brian Guijt | |||
3 | 14.45-15.00 | De Roerganger 3 | Van Maasdijkschool 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Brian Guijt | |||
5 | 15.15-15.30 | De Buitenkans 2 | De Roerganger 3 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Brian Guijt | |||
7 | 15.45-16.00 | De Roerganger 3 | Slingertouw 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Brian Guijt | |||
9 | 16.15-16.30 | Van Maasdijkschool 2 | Slingertouw 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Brian Guijt | |||
1 | 14.15-14.30 | Albertina Agnesschool 1 | Het Kompas 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Chiara de Vries | |||
3 | 14.45-15.00 | Slingertouw 1* | Het Kompas 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Chiara de Vries | |||
5 | 15.15-15.30 | Albertina Agnesschool 1 | Slingertouw 1* | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Chiara de Vries | |||
7 | 15.45-16.00 | Slingertouw 1* | De Roerganger 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Chiara de Vries | |||
9 | 16.15-16.30 | Het Kompas 1 | De Roerganger 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Chiara de Vries | |||
2 | 14.30-14.45 | De Optimist 1* | Ekke de Haanschool 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Daniel Feenstra | |||
4 | 15.00-15.15 | De Optimist 1* | Slingertouw 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Daniel Feenstra | |||
6 | 15.30-15.45 | Route0513 1* | Ekke de Haanschool 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Daniel Feenstra | |||
8 | 16.00-16.15 | Ekke de Haanschool 1* | Slingertouw 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Daniel Feenstra | |||
10 | 16.30-16.45 | Ekke de Haanschool 1* | Albertina Agnesschool 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Daniel Feenstra | |||
2 | 14.30-14.45 | De Optimist 1* | Slingertouw 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Danique Klaren | |||
4 | 15.00-15.15 | De Optimist 1* | Het Vogelnest 1 | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Danique Klaren | |||
6 | 15.30-15.45 | De Roerganger 1 | Slingertouw 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Danique Klaren | |||
8 | 16.00-16.15 | Slingertouw 1* | Het Vogelnest 1 | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Danique Klaren | |||
10 | 16.30-16.45 | Slingertouw 1* | Ekke de Haanschool 1* | Veld 5 | Groep 5/6 | Poule 1 – 5 (PSK) | Danique Klaren | |||
2 | 14.30-14.45 | Van Maasdijkschool 3 | De Burcht 2 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Emma Lanser | |||
4 | 15.00-15.15 | Van Maasdijkschool 3 | Het Kompas 1 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Emma Lanser | |||
6 | 15.30-15.45 | Route0513 4 | De Burcht 2 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Emma Lanser | |||
8 | 16.00-16.15 | De Burcht 2 | Het Kompas 1 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Emma Lanser | |||
10 | 16.30-16.45 | De Burcht 2 | De Roerganger 3 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Emma Lanser | |||
1 | 14.15-14.30 | De Roerganger 4 | De Burcht 3 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Evert Meindertsma | |||
3 | 14.45-15.00 | De Hoeksteen 1 | De Burcht 3 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Evert Meindertsma | |||
5 | 15.15-15.30 | De Roerganger 4 | De Hoeksteen 1 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Evert Meindertsma | |||
7 | 15.45-16.00 | De Hoeksteen 1 | Albertina Agnesschool 1 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Evert Meindertsma | |||
9 | 16.15-16.30 | De Burcht 3 | Albertina Agnesschool 1 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Evert Meindertsma | |||
1 | 14.15-14.30 | Van Maasdijkschool 1 | Albertina Agnesschool 3 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Femke v/d Hoek | |||
3 | 14.45-15.00 | De Buitenkans 1 | Albertina Agnesschool 3 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Femke v/d Hoek | |||
5 | 15.15-15.30 | Van Maasdijkschool 1 | De Buitenkans 1 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Femke v/d Hoek | |||
7 | 15.45-16.00 | De Buitenkans 1 | De Roerganger 5 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Femke v/d Hoek | |||
9 | 16.15-16.30 | Albertina Agnesschool 3 | De Roerganger 5 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Femke v/d Hoek | |||
1 | 14.15-14.30 | De Burcht 2 | De Hoeksteen 3 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Henk Oenema | |||
3 | 14.45-15.00 | De Buitenkans 1 | De Hoeksteen 3 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Henk Oenema | |||
5 | 15.15-15.30 | De Burcht 2 | De Buitenkans 1 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Henk Oenema | |||
7 | 15.45-16.00 | De Buitenkans 1 | De Roerganger 2 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Henk Oenema | |||
9 | 16.15-16.30 | De Hoeksteen 3 | De Roerganger 2 | Veld 18 | Groep 7/8 | Poule 7 – 18 | Henk Oenema | |||
1 | 14.15-14.30 | Van Maasdijkschool 1 | Sint Jozefschool 1 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Jelmer Boersma | |||
2 | 14.30-14.45 | Albertina Agnesschool 1 | Van Maasdijkschool 4 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Jelmer Boersma | |||
3 | 14.45-15.00 | Slingertouw 5 | Sint Jozefschool 1 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Jelmer Boersma | |||
5 | 15.15-15.30 | Van Maasdijkschool 1 | Slingertouw 5 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Jelmer Boersma | |||
7 | 15.45-16.00 | Slingertouw 5 | De Burcht 3 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Jelmer Boersma | |||
9 | 16.15-16.30 | Sint Jozefschool 1 | De Burcht 3 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Jelmer Boersma | |||
2 | 14.30-14.45 | Route0513 2 | De Hoeksteen 4 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
4 | 15.00-15.15 | Route0513 2 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
5 | 15.15-15.30 | Albertina Agnesschool 2 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
6 | 15.30-15.45 | Slingertouw 2 | De Hoeksteen 4 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
8 | 16.00-16.15 | De Hoeksteen 4 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
10 | 16.30-16.45 | De Hoeksteen 4 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Jeroen v/d Laan | |||
6 | 15.30-15.45 | De Burcht 3 | Van Maasdijkschool 4 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Johan Pool | |||
8 | 16.00-16.15 | Van Maasdijkschool 4 | De Roerganger 4 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Johan Pool | |||
9 | 16.15-16.30 | Slingertouw 2 | Route0513 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Johan Pool | |||
1 | 14.15-14.30 | Het Vogelnest 2 | De Roerganger 1 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Jorke Visser | |||
3 | 14.45-15.00 | De Burcht 5 | De Roerganger 1 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Jorke Visser | |||
5 | 15.15-15.30 | Het Vogelnest 2 | De Burcht 5 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Jorke Visser | |||
7 | 15.45-16.00 | De Burcht 5 | Slingertouw 3 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Jorke Visser | |||
9 | 16.15-16.30 | De Roerganger 1 | Slingertouw 3 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Jorke Visser | |||
1 | 14.15-14.30 | De Hoeksteen 2 | Slingertouw 7 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Kirsten Slingerland | |||
3 | 14.45-15.00 | Het Vogelnest 1 | Slingertouw 7 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Kirsten Slingerland | |||
5 | 15.15-15.30 | De Hoeksteen 2 | Het Vogelnest 1 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Kirsten Slingerland | |||
7 | 15.45-16.00 | Het Vogelnest 1 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Kirsten Slingerland | |||
9 | 16.15-16.30 | Slingertouw 7 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Kirsten Slingerland | |||
10 | 16.30-16.45 | Van Maasdijkschool 4 | De Hoeksteen 1 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Kirsten Slingerland | |||
2 | 14.30-14.45 | Slingertouw 3 | Route0513 3 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Kirsten Welling | |||
4 | 15.00-15.15 | Slingertouw 3 | Het Vogelnest 2 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Kirsten Welling | |||
6 | 15.30-15.45 | De Roerganger 1 | Route0513 3 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Kirsten Welling | |||
7 | 15.45-16.00 | Ekke de Haanschool 2 | Route0513 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Kirsten Welling | |||
8 | 16.00-16.15 | Route0513 3 | Het Vogelnest 2 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Kirsten Welling | |||
10 | 16.30-16.45 | Route0513 3 | De Burcht 5 | Veld 17 | Groep 7/8 | Poule 6 – 17 | Kirsten Welling | |||
2 | 14.30-14.45 | De Roerganger 5 | Het Vogelnest 3 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Lauren Blank | |||
4 | 15.00-15.15 | De Roerganger 5 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Lauren Blank | |||
6 | 15.30-15.45 | Albertina Agnesschool 3 | Het Vogelnest 3 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Lauren Blank | |||
8 | 16.00-16.15 | Het Vogelnest 3 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Lauren Blank | |||
10 | 16.30-16.45 | Het Vogelnest 3 | De Buitenkans 1 | Veld 6 | Groep 5/6 | Poule 2 – 6 | Lauren Blank | |||
1 | 14.15-14.30 | Het Kompas 1 | Route0513 4 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Layka Kerkhof | |||
3 | 14.45-15.00 | De Roerganger 3 | Route0513 4 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Layka Kerkhof | |||
5 | 15.15-15.30 | Het Kompas 1 | De Roerganger 3 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Layka Kerkhof | |||
7 | 15.45-16.00 | De Roerganger 3 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Layka Kerkhof | |||
9 | 16.15-16.30 | Route0513 4 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 8 | Groep 5/6 | Poule 4 – 8 | Layka Kerkhof | |||
1 | 14.15-14.30 | Het Kompas 2 | Albertina Agnesschool 5 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Lieuwe v/d Hoek | |||
3 | 14.45-15.00 | Albertina Agnesschool 3 | Albertina Agnesschool 5 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Lieuwe v/d Hoek | |||
5 | 15.15-15.30 | Het Kompas 2 | Albertina Agnesschool 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Lieuwe v/d Hoek | |||
7 | 15.45-16.00 | Albertina Agnesschool 3 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Lieuwe v/d Hoek | |||
9 | 16.15-16.30 | Albertina Agnesschool 5 | Van Maasdijkschool 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Lieuwe v/d Hoek | |||
1 | 14.15-14.30 | Slingertouw 3 | Ekke de Haanschool 3 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Maria v/d Hoek | |||
3 | 14.45-15.00 | Route0513 2 | Ekke de Haanschool 3 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Maria v/d Hoek | |||
5 | 15.15-15.30 | Slingertouw 3 | Route0513 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Maria v/d Hoek | |||
7 | 15.45-16.00 | Route0513 2 | De Hoeksteen 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Maria v/d Hoek | |||
9 | 16.15-16.30 | Ekke de Haanschool 3 | De Hoeksteen 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Maria v/d Hoek | |||
1 | 14.15-14.30 | Ekke de Haanschool 2 | Het Vogelnest 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Matthijs Draaisma | |||
3 | 14.45-15.00 | Slingertouw 2 | Het Vogelnest 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Matthijs Draaisma | |||
5 | 15.15-15.30 | Ekke de Haanschool 2 | Slingertouw 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Matthijs Draaisma | |||
7 | 15.45-16.00 | Slingertouw 2 | De Roerganger 6 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Matthijs Draaisma | |||
9 | 16.15-16.30 | Het Vogelnest 2 | De Roerganger 6 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Matthijs Draaisma | |||
2 | 14.30-14.45 | De Roerganger 6 | Route0513 1 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Mees Koopman | |||
4 | 15.00-15.15 | De Roerganger 6 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Mees Koopman | |||
6 | 15.30-15.45 | Het Vogelnest 2 | Route0513 1 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Mees Koopman | |||
8 | 16.00-16.15 | Route0513 1 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Mees Koopman | |||
10 | 16.30-16.45 | Route0513 1 | Slingertouw 2 | Veld 10 | Groep 5/6 | Poule 6 – 10 | Mees Koopman | |||
2 | 14.30-14.45 | De Hoeksteen 2 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Miranda Bergsma | |||
4 | 15.00-15.15 | De Hoeksteen 2 | Slingertouw 3 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Miranda Bergsma | |||
6 | 15.30-15.45 | Ekke de Haanschool 3 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Miranda Bergsma | |||
8 | 16.00-16.15 | Albertina Agnesschool 2 | Slingertouw 3 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Miranda Bergsma | |||
10 | 16.30-16.45 | Albertina Agnesschool 2 | Route0513 2 | Veld 11 | Groep 5/6 | Poule 7 – 11 | Miranda Bergsma | |||
1 | 14.15-14.30 | Albertina Agnesschool 2 | Slingertouw 2 | Veld 16 | Groep 7/8 | Poule 5 – 16 | Nikkie Smit | |||
2 | 14.30-14.45 | Van Maasdijkschool 3 | De Burcht 1 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Nikkie Smit | |||
4 | 15.00-15.15 | Van Maasdijkschool 3 | De Hoeksteen 2 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Nikkie Smit | |||
6 | 15.30-15.45 | Slingertouw 7 | De Burcht 1 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Nikkie Smit | |||
8 | 16.00-16.15 | De Burcht 1 | De Hoeksteen 2 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Nikkie Smit | |||
10 | 16.30-16.45 | De Burcht 1 | Het Vogelnest 1 | Veld 15 | Groep 7/8 | Poule 4 – 15 | Nikkie Smit | |||
2 | 14.30-14.45 | Ekke de Haanschool 4 | De Roerganger 2 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Pepijn Harends | |||
4 | 15.00-15.15 | Ekke de Haanschool 4 | Route0513 3 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Pepijn Harends | |||
6 | 15.30-15.45 | Van Maasdijkschool 2 | De Roerganger 2 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Pepijn Harends | |||
8 | 16.00-16.15 | De Roerganger 2 | Route0513 3 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Pepijn Harends | |||
10 | 16.30-16.45 | De Roerganger 2 | De Burcht 1 | Veld 7 | Groep 5/6 | Poule 3 – 7 | Pepijn Harends | |||
2 | 14.30-14.45 | De Roerganger 1 | Ekke de Haanschool 1* | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Raisa Geertsema | |||
4 | 15.00-15.15 | De Roerganger 1 | Albertina Agnesschool 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Raisa Geertsema | |||
6 | 15.30-15.45 | Het Kompas 1 | Ekke de Haanschool 1* | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Raisa Geertsema | |||
8 | 16.00-16.15 | Ekke de Haanschool 1* | Albertina Agnesschool 1 | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Raisa Geertsema | |||
10 | 16.30-16.45 | Ekke de Haanschool 1* | Slingertouw 1* | Veld 1 | Groep 3/4 | Poule 1 – 1 (PSK) | Raisa Geertsema | |||
2 | 14.30-14.45 | Van Maasdijkschool 3 | Slingertouw 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Sietse Pool | |||
4 | 15.00-15.15 | Van Maasdijkschool 3 | Het Kompas 2 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Sietse Pool | |||
6 | 15.30-15.45 | Albertina Agnesschool 5 | Slingertouw 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Sietse Pool | |||
8 | 16.00-16.15 | Slingertouw 3 | Het Kompas 2 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Sietse Pool | |||
10 | 16.30-16.45 | Slingertouw 3 | Albertina Agnesschool 3 | Veld 4 | Groep 3/4 | Poule 4 – 4 | Sietse Pool | |||
2 | 14.30-14.45 | De Burcht 3 | De Roerganger 3 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Sjoerd de Jong | |||
4 | 15.00-15.15 | De Burcht 3 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Sjoerd de Jong | |||
6 | 15.30-15.45 | Sint Jozefschool 1 | De Roerganger 3 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Sjoerd de Jong | |||
8 | 16.00-16.15 | De Roerganger 3 | Van Maasdijkschool 1 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Sjoerd de Jong | |||
10 | 16.30-16.45 | De Roerganger 3 | Slingertouw 5 | Veld 13 | Groep 7/8 | Poule 2 – 13 | Sjoerd de Jong | |||
1 | 14.15-14.30 | Slingertouw 6 | De Burcht 4 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Sytze Jan Geertsema | |||
3 | 14.45-15.00 | De Hoeksteen 1 | De Burcht 4 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Sytze Jan Geertsema | |||
4 | 15.00-15.15 | Albertina Agnesschool 1 | De Roerganger 4 | Veld 9 | Groep 5/6 | Poule 5 – 9 | Sytze Jan Geertsema | |||
5 | 15.15-15.30 | Slingertouw 6 | De Hoeksteen 1 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Sytze Jan Geertsema | |||
7 | 15.45-16.00 | De Hoeksteen 1 | Sint Jozefschool 2 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Sytze Jan Geertsema | |||
9 | 16.15-16.30 | De Burcht 4 | Sint Jozefschool 2 | Veld 14 | Groep 7/8 | Poule 3 – 14 | Sytze Jan Geertsema | |||
1 | 14.15-14.30 | Van Maasdijkschool 1 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Tess Guldemond | |||
3 | 14.45-15.00 | De Buitenkans 1 | Ekke de Haanschool 2 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Tess Guldemond | |||
5 | 15.15-15.30 | Van Maasdijkschool 1 | De Buitenkans 1 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Tess Guldemond | |||
7 | 15.45-16.00 | De Buitenkans 1 | Albertina Agnesschool 4 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Tess Guldemond | |||
9 | 16.15-16.30 | Ekke de Haanschool 2 | Albertina Agnesschool 4 | Veld 2 | Groep 3/4 | Poule 2 – 2 | Tess Guldemond | |||
2 | 14.30-14.45 | Slingertouw 2 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Ties Lok | |||
4 | 15.00-15.15 | Slingertouw 2 | De Buitenkans 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Ties Lok | |||
6 | 15.30-15.45 | Van Maasdijkschool 2 | Albertina Agnesschool 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Ties Lok | |||
8 | 16.00-16.15 | Albertina Agnesschool 2 | De Buitenkans 2 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Ties Lok | |||
10 | 16.30-16.45 | Albertina Agnesschool 2 | De Roerganger 3 | Veld 3 | Groep 3/4 | Poule 3 – 3 | Ties Lok | |||
1 | 14.15-14.30 | Slingertouw 1* | Route0513 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Wessel Boersma | |||
3 | 14.45-15.00 | Albertina Agnesschool 1* | Route0513 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Wessel Boersma | |||
5 | 15.15-15.30 | Slingertouw 1* | Albertina Agnesschool 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Wessel Boersma | |||
7 | 15.45-16.00 | Albertina Agnesschool 1* | De Optimist 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Wessel Boersma | |||
9 | 16.15-16.30 | Route0513 1* | De Optimist 1* | Veld 12 | Groep 7/8 | Poule 1 – 12 (PSK) | Wessel Boersma |