Kantinediensten:

Onderstaand het schema voor de kantinediensten voor de zaalcompetitie. U kent de spelregels: wanneer je niet kunt probeer dan binnen het eigen team een vervanger te vinden of ruil met iemand op een andere datum. In principe worden de ouders zoveel mogelijk ingedeeld rondom de wedstrijden van het eigen kind. Er wordt bijgehouden hoe vaak men een dienst verricht, speciaal bij meerdere kinderen is het niet zo dat men apart voor elk kind een dienst moet draaien. De belasting per lid wordt goed bijgehouden.

Groetjes,

Cees de Wit

25-11-2017

A             09.00 – 12.30      Fam. Kok (Simcha), Fam. Lourens (Pieter)

B             12.30 – 16.00      Fam. V.d. Laan (Marrit), Fam. Meindertsma (Evert)

C             16.00 – 19.30      Cees, Hinne Jan.

D             19.30 – 23.00      Dyonne de Vries, Hindrik Hofstra.

 

26-11-2017

A             11.30 – 14.15      Lisanne v.d. Hoek, Jeffrey

B             14.15 – 17.00      Sven de Leeuw, Simon Hoekstra.

 

29-11-2017

D             20.15 – Eind        Jelmer Boersma (vanaf einde training)

 

02-12-2017

A             08.30 – 12.15      Fam. de Vries (Thygo), Fam. V.d. Wal (Allard)

B             12.15 – 16.00      Fam. Drost (Britt), Fam. Harends (Pepijn)

C             16.00 – 19.45      Marcel v. Dam, Geeske Visser, Marrit Kuiper.

D             19.45 – Eind        Minke Durge, Marre Slikkerveer, Cees

 

09-12-2017

A             09.30 – 13.00      Fam. Scheper (Jua), Fam. Milo (Roos)

B             13.00 – 16.30      Fam. Zoetendal (Tymon), Fam. Dijkstra (Ivar)

C             16.30 – 20.00      Suleyman Yildirim, Jantina Bosma, Nikkie Smit.

D             20.00 – Eind        Kirsten Emmelkamp, Miranda Bergsma, Manon voor in ’t Holt.

 

13-12-2017

D             20.15 – Eind        Cees

 

16-12-2017

A             08.30 – 12.15      Fam. Wemekamp (Thijs), Fam. Doorten (Julie)

B             12.15 – 16.00      Fam. Blank (Lauren), Fam. Geertsma (Raisa)

C             16.00 – 19.45      Cees, Anita Welling.

D             19.45 – 23.30      Jan Jakkele de Beer, Martin Bosma.

 

17-12-2017

A             12.45 – 15.15      Nienke Kromkamp, Rik den Otter.

B             15.15 – Eind        Noel v.d. Honig, Diana v. Houten

 

06-01-2018

A             09.15 – 12.45      Fam. Bakker (Jennifer), Fam. Hofstra (Anna)

B             12.45 – 16.15      Fam. Van der Hoek (Femke), Fam. Schiphorst (Lieke)

C             16.15 – 19.45      Sylvia, Sieta, Thomas Jensma (Thomas na afloop eigen wedstrijd)

D             19.45 – Eind        Johan Kootstra, Jan Haanstra, Gjalt Hoekstra.

 

07-01-2018

A             10.30 – Eind        Lotte Lycke, Marjon Visser.

 

10-01-2018

D             20.15 – Eind        Cees

 

13-01-2018

A             08.30 – 12.00      Fam. Hulsman (Mette), Fam. V.d. Laan (Anna)

B             12.00 – 15.00      Fam. Van der Hoek (Lieuwe), Fam. De Vries (Chiara)

C             15.00 – 18.00      Gert Draaisma, Cees.

D             18.00 – 21.00      Liesbeth, Geartsje.

 

14-01-2018

A             10.30 – 14.00      sander Visser, Walco Weening.

B             14.00 – 17.30      Kisrten Welling, Lars Welling.

 

 

 

17-01-2018

D             20.15 – Eind        Johan Koehoorn.

 

20-01-2018

A             08.30 – 12.15      Fam. Fennema (Lucas), Fam. Feenstra (Eljah)

B             12.15 – 16.00      Fam. Stap (Laurens), Fam. Tiersma (Michelle)

C             16.00 – 19.45      Fam. Lanser (Emma), Fam. Smedinga (Sanne Rianne), Cees.

D             19.45 – Eind        Hindrik Hofstra, Marrit Kuiper, Judith Herbrink.

 

21-01-2018

A             12.45 – Eind        Sietske, Herman.

 

24-01-2018

D             20.15 – Eind        MW

 

27-01-2018

A             09.00 – 12.30      Fam. Hempenius (Jesper), Fam.Mosterman (Mieke)

B             12.30 – 16.00      Fam. Miedema (Femke), Fam. Kerkhof (Layka)

C             16.00 – 19.45      Marten Hoekstra, Remy v.d. Honig, Margriet Peereboom.

D             19.45 – Eind        Marrit van Zwol, Tessa Veninga, Marcel van Dam.

 

28-01-2018

A             10.30 – Eind        Dagmar Welling, Kim Doosje.

 

31-01-2018

D             20.15 – Eind        Cees

 

03-02-2018

A             08.30 – 12.00      Fam. Namink (Chris), Fam. Den Dekker (Yinthe)

B             12.00 – 15.30      Fam. Klaren (Lennard), Fam. Nijland (Maree)

C             15.30 – 19.00      Cees, Hinne Jan Kootstra.

D             19.00 – Eind        Dyonne de Vries, Ingrid v.d. Laan.

 

04-02-2018

A             11.30 – 14.30      Amber Veninga, Arjen Kloetstra.

B             14.30 – Eind        Tsjerk Talman, Melissa v.d. Belt.

 

07-02-2018

D             20.15 – Eind        MW

 

10-02-2018

A             08.30 – 12.00      Fam. Gorter (Lieke), Fam. Volbeda (Veerle)

B             12.00 – 15.30      Fam. Schaap (Hidde), Fam. Pool (Sietse)

C             15.30 – 19.00      Jantina Bosma, Miranda Bergsma.

D             19.00 – Eind        Kirsten Slingerland, Nikkie Smit.

 

11-02-2018

A             11.30 – 14.30      Marre Slikkerveer, Jos Achttien.

B             14.30 – Eind        Wim de Jager, Ilse Bonnema.

 

17-02-2018

A             10.30 – 13.30      Fam. Voorn (Luca), Fam. Wiersma (Iris)

B             13.30 – 16.30      Fam. Koopman (Mees), Fam. Draaisma (Matthijs)

C             16.30 – 19.30      Geeske Visser, Suleyman Yildirim, Cees.

D             19.30 – Eind        Manon voor in ’t Holt, Jelmer Boersma, Natasja Kelderhuis.

 

18-02-2018

A             10.30 – Eind        Sven de Leeuw, Jeffrey Regts.

 

07-03-2018

D             20.15 – Eind        Gerard Plantinga.

 

10-03-2018                                                        

A             09.00 – 12.30      Fam. Ligtvoet (Roos), Fam. V.d. Molen (Iris)

B             12.30 – 16.00      Fam. Barendregt (Suzan), Fam. Bijlsma (Ilse)

C             16.00 – 19.30      Andre Heusinkveld, Cees.

 

11-03-2018

A             11.30 – 14.30      Jeroen Boonstra, Elwin Feddema.

B             14.30 – Eind        Simon Hoekstra, Nienke Kromkamp

 

14-03-2018

D             20.15 – Eind        MW